O mnie

Arikara logo pionowe

Nazywam się Adrian Madejczyk, mam wyższe wykształcenie i jestem dyplomowanym masażystą, fizjoterapeutą oraz stylistą mikropigmentacji medycznej. Od dziecka obracałem się w środowisku osób niepełnosprawnych. Wtedy to właśnie narodziła się we mnie chęć niesienia pomocy innym.

Mam ponad 22-letnią praktykę wykonywania zawodu masażysty i ponad 16-letnią z zakresu akupresury stóp. Ostatnia poznana metoda to suche igłowanie całego ciała.

Od ponad 14 lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Przez lata współpracowałem z zakładami pracy chronionej, ośrodkami zdrowia jak i szeroko działałem na terenie całego Śląska i Zagłębia u prywatnych klientów z dojazdem do ich domów. Byłem również szefem działu rehabilitacji, a teraz współpracuję  z  Kliniką Chirurgii dr Mazana w Katowicach.

Oferuję usługi z dojazdem lub w gabinecie. Każde spotkanie traktuję indywidualnie. Każdorazowo wykonuję go solidnie i z jak najlepszą korzyścią dla pacjenta. Znając różne techniki terapii zapewniam poprawę samopoczucia i lepszą sprawność fizyczną. Wyznaję zasadę zapobiegania i profilaktyki.

GABINET


Klinika Chirurgii MAZAN
40-170 Katowice, ul. Brzozowa 54

dyplomy / certyfikaty / zaświadczenia

5 thoughts on “O mnie”

  1. Martyna Chrząszcz

    Adriana poznałam w okresie kiedy wykonywał usługi dla zakładu pracy “Madej Wróbel”. Trafiłam pod jego opiekę w okresie kiedy mój organizm potrzebował fachowej opieki rehabilitanta z powodu zastygnięć mięśniowych wywołanych stresem i siedzącą pozycją w pracy. Od pierwszych zabiegów poczułam ulgę w dolegliwościach mięśniowych a moje fizyczne zdrowie poprawiało się z dnia na dzień.
    Adrian mi pomógł, Wam polecam warto oddać się pod jego opiekę.

    Martyna

  2. Pan Adrian to nieprawdopodobny specjalista. Pomógł mi wrócić do formy zaraz po zabiegu w klinice. Bardzo dobry fachowiec, fantastyczny człowiek z ogromnym portfelem umiejętności . Polecam z całego serca

  3. Zgłosiłam się do gabinetu z bólem ręki i dzięki zaangażowaniu Adriana nastąpiła bardzo duża poprawa. Polecam gorąco tego specjalistę, który z wielką troską dba o pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zadzwoń!